Kontakt

Du är alltid välkommen att besöka oss om du är nyfiken på verksamheten. Ring gärna först så bokar vi en tid. Förskolan finns inne i Barsebäcks by, precis intill kyrkan. Grundskolan ligger i de östra delarna av byns utkant.
 

Telefonnummer

Förskolan
046-15 66 51                    Flodhästen
046-15 66 52                    Zebran
046-15 66 53                    Elefanten
046-15 66 54                    Kontor
046-15 66 55                    Giraffen
046-15 66 56                    Lejonet

Skolan
046-15 66 60                    Expedition
046-15 66 61                    Fritids
046 15 66 62                    Åk F-3
046-15 66 63                    Åk 4-9
046-15 66 64                    Köket
046-15 66 65                    Sjuksköterska

Besöks- och postadress

Grundskolan
Barsebäcks Montessori
Maria Montessoris väg 2
246 57 Barsebäck

Förskolan
Barsebäcks Montessori
Löddevägen 2
246 57 Barsebäck

E-post

Rektor
Rektor@barsebacks-montessori.se

Förskolan:
Elefanten@barsebacksmontessori.se
Flodhasten@barsebacks-montessori.se
Giraffen@barsebacks-montessori.se
Lejonet@barsebacks-montessori.se
Zebran@barsebacks-montessori.se

Skolan:
Fritids@barsebacks-montessori.se
Gunda@barsebacks-montessori.se
Shv@barsebacks-montessori.se

Årskurs:
f@barsebacks-montessori.se
1@barsebacks-montessori.se
2@barsebacks-montessori.se
3@barsebacks-montessori.se
4@barsebacks-montessori.se
5@barsebacks-montessori.se
6@barsebacks-montessori.se
7@barsebacks-montessori.se
8@barsebacks-montessori.se
9@barsebacks-montessori.se
musik@barsebacks-montessori.se